Casa Butterfly Cerca De La Playa Villa

  • 70 m²
  • 3 hálószoba
  • 1 fürdőszoba

Az 1 hálószobás Casa Butterfly Cerca De La Playa Villa Málaga gyors elérhetőséget kínál olyan turisztikai látványosságokhoz, mint az egy 6 perces sétára található La Farola – Andalúzia jövője üzleti központ. Az 1 fürdőszobás villa Málaga Carretera de Cadiz körzetében kiváló elhelyezkedést biztosít, és akár 5 vendég befogadására alkalmas.

A Málaga városi ingatlan egy zuhanyzóval felszerelt fürdőszobával rendelkezik. Hajszárító szintén elérhető.

A Casa Butterfly Cerca De La Playa Villa magába foglal egy teljesen felszerelt konyhát mosogatógéppel, kávé/tea készítővel és hűtővel. A spanyol ételeket felszolgáló Diego's pizza nagyjából 5 percnyi sétára található az ingatlantól.

A Tabacalera-épület 200 méterre, míg a Museo Interactivo de la Musica– ELKÖLTÖZÖTT körülbelül 3 km-re van a Málaga városi villától. A vendégek élvezhetik az olyan természeti látnivalók közelségét, mint az egy 25 perces sétára található Jardines de Picasso botanikus kert. A közelben található egyéb látnivalók közé tartozik a 250 méterre található Autó- és Divatmúzeum. A Casa Butterfly Cerca De La Playa Villa 15 perc autóútra fekszik a Málagai nemzetközi repülőtértől és néhány saroknyira a Málaga i vasútállomástól.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Casa Butterfly Cerca De La Playa Villa Málaga
Casa Las Navas
Csak mobilra érvényes ár

Casa Las Navas

8.8
Kitűnő 59 értékelés
686 m az ingatlantól
USD 105 USD 95
éjszakánként
Modern Duplex - Rooftop Terrace - 5 Min To The Beach!
Csak mobilra érvényes ár

Modern Duplex - Rooftop Terrace - 5 Min To The Beach!

6.0
Kellemes 22 értékelés
694 m az ingatlantól
USD 164 USD 148
éjszakánként
Huelin Beach House: Solarium A 200 M Del Mar
Csak mobilra érvényes ár

Huelin Beach House: Solarium A 200 M Del Mar

10
Nagyszerű 2 értékelés
730 m az ingatlantól
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Málagai nemzetközi repülőtér
    7 km

    Vasútállomások

    Málaga vasúti pályaudvar
    1,8 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkolás

    A konyhában

    • Elektromos vízforraló
    • Konyhaedények

    A szobákban

    • Terasz
    • Tea és kávéfőző
    • Vasaló eszközök

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 16:00-21:00 között
    Kijelentkezés: 11:00 óráig
    Engedély számaESFCTU0000290190002778670000000000000000VUT/MA/869743,VUT/MA/86974
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Mekkora a távolság a Casa Butterfly Cerca De La Playa Villa és a Málagai nemzetközi repülőtér között?
      A Casa Butterfly Cerca De La Playa Villa 5 km-re van a Málagai nemzetközi repülőtértől.
    • A Casa Butterfly Cerca De La Playa Villa magába foglal konyhát?
      Igen, a Casa Butterfly Cerca De La Playa Villa tartalmaz teljesen felszerelt konyhát, amely mosogatógéppel, kávé/tea készítővel és hűtővel van felszerelve.
    • A Casa Butterfly Cerca De La Playa Villa fogad háziállatokat ?
      Sajnos a Casa Butterfly Cerca De La Playa Villa nem fogad háziállatot.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Málagai nemzetközi repülőtér
    7 km

    Vasútállomások

    Málaga vasúti pályaudvar
    1,8 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Casa Butterfly Cerca De La Playa Villa Málaga

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár